Kontakt os​

Hovedkontor - post adresse

Essen 37

6000 Kolding

Vejle/Hedensted afdeling

​Fejringhusvej 22

8722 Hedensted

Telefon

75 56 67 99

E-mail

mail@jlf.dk

Faktura e-mail

faktura@jlf.dk

Hvem er vi

Stig Olsen

Tømrermester

Telefon

24 41 66 94

E-mail

stig@jlf.dk

Billede på vej​

Claus Jørgensen

Projektchef

Hoved- & Totalentreprise

Telefon

25 53 05 00

E-mail:

cj@jlf.dk

Billede på vej

Morten Adler Grill Jessen

Byggeleder

Telefon

28 43 26 54

E-mail:

morten@jlf.dk

Billede på vej

Esben Stærkær

Projektleder

Telefon

23 36 10 47

E-mail

esben@jlf.dk

Billede på vej​

Ane-Jette Brandorff

Administrationschef

Telefon

75 56 67 99

E-mail

ane-jette@jlf.dk

​Malene Thrysøe

Kontorassistent

Telefon

75 56 67 99

E-mail

malene@jlf.dk

Åbningstider​

Mandag​

7.00-16.00

Tirsdag

7.00-16.00

Onsdag

7.00-16.00

Torsdag

7.00-16.00

Fredag

7.00-13.00

​Vi holder lukket på helligdage samt den 24. december

Kontakt os

Har du spørgsmål eller andet er du velkommen til, at kontakte os på nedenstående kontakt formular eller på ovenstående kontaktoplysninger.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Jørgen Lund Frederiksen A/S

Essen 37

6000 Kolding

​Tlf.:​ 75 56 67 99

E-mail: mail@jlf.dk

Faktura e-mail: faktura@jlf.dk

CVR-nr.: 26930332​

Giro / bank: 6856 0001100360

Åbningstider

Mandag 7-16
Tirsdag 7-16
Onsdag 7-16
Torsdag 7-16
Fredag 7-13