white-facebook-box-fill  Følg med på Facebook

Kontakt​

Hovedkontor - post adresse

Essen 37

6000 Kolding

Klik her for rutevejledning

Kontaktoplysninger

Telefon: 75 56 67 99

​E-mail: mail@jlf.dk

Faktura e-mail: faktura@jlf.dk​

Byggeriets Ankenævn

Nørre Voldgade 106, 1358 Kbh. K

info@byggerietsankenaevn.dk

www.byggerietsankenaevn.dk

​Stig Olsen

Tømrermester

​​

Telefon

24 41 66 94

​​E-mail

stig@jlf.dk

Claus Jørgensen

Projektchef

Hoved- & Totalentreprise

Telefon

25 53 05 00

​​E-mail

cj@jlf.dk

Esben Stærkær

Projektleder

Hoved- & Totalentreprise

​​

Telefon

23 36 10 47

​​E-mail

esben@jlf.dk

Tue Bo Nielsen

Projektleder

Hoved- & totalentreprise

Telefon

26 11 40 53

​​E-mail

tue@jlf.dk

Morten Adler Grill Jessen

Byggeleder

Hoved- & Totalentreprise

​​

Telefon

28 43 26 54

​E-mail

morten@jlf.dk

Martin Andresen

Byggeleder

Service

Telefon

30 91 39 15

​​E-mail

martin@jlf.dk

Ane-Jette Brandorff

Administrationschef

Telefon

75 56 67 99

​​E-mail

ane-jette@jlf.dk

Malene Junker Thrysøe

Kontor-/bogholderiassistent

Telefon

75 56 67 99

​E-mail

malene@jlf.dk

Vickie Steiner

Kontor-/bogholderiassistent

​​

Telefon

75 56 67 99

​E-mail

vickie@jlf.dk

Kontakt os og få et uforpligtende tilbud

 
 
 
 
Vedhæft evt. fil
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Adresse

Jørgen Lund Frederiksen A/S

Essen 37, 6000 Kolding

Find os her

​​

194_61-facebook-ikon-hvid193_62-linkedin-ikon-hvid

​Kontakt

​Tlf.:​ 75 56 67 99

mail@jlf.dk

faktura@jlf.dk

CVR: 26930332​

Åbningstider

Mandag​ - Torsdag

7-16​

Fredag​

7-13​